Změna DNA při očkování proti koronaviru? Děsivé zjištění

Očkování proti koronaviru je hodně ožehavým tématem. Dokazuje to spousta konspiračních teorií, mezi které patří nejenom čipování při vakcinaci. Rozšířená je také změna DNA. A v tomto případě nejde o nic lehkovážného. DNA je v podstatě nukleovou kyselinou. Ta je pro život hodně důležitou látkou.

  • Z anglického výrazu deoxyribonucleic acid.
  • V překladu jde o deoxyribonukleovou kyselinu.
  • Setkat se lze i se zkratkou DNK.

Nukleová kyselina a něco o ní

Nežli se vrhneme na samotnou konspiraci zaměřenou na změnu DNA, je zapotřebí zmínit několik důležitých informací o této zkratce. Tato dvouřetězcová nukleová kyselina je ve své podstatě nositelem dědičnosti u buněčných organismů. Je v ní určitým způsobem zakódována informace potřebná pro růst organismu a jeho přežití. V tabulce níže můžete nalézt několik odbornějších dat.

PředmětHodnota
StrukturaCukr, fosfát a báze
Směr řetězců5' » 3' a 3' » 5'
Typ DNAJaderná a mimochromosomální
Zajištění dědičnostiReplikace
Základní informace související s DNA.

Jak vidno, informace o DNA nejsou pro laika ničím jednoduchým. Přesto si změna DNA související s očkováním proti koronaviru našla spoustu příznivců po celém světě.

Změna DNA je prý reálná

Změna DNA způsobená vakcinací proti koronaviru přišla z řad náboženských sekt. Právě tento segment se začal ozývat nejvíce a tím oslovil i značné množství svých přívrženců. Nešlo však o žádné nic neříkající informace spojené s velkým zásahem do lidského organismus. Vše doprovázel odborný nadhled, vyjádření specialistů a podobných lidí. Konspirační teorie jejímž tématem byla změna DNA pak působila maximálně věrohodným dojmem.

DNA lze označit za velice dokonalou a nezaměnitelnou mapu člověka, která je nápomocna nejenom v oblasti lékařství, ale také ve vědě.

Tomáš P., Liberec, lékař.

Tato změna informace u buněčných organismů se tak začala dostávat po podvědomí lidí čím dál více. A možná i díky tomu, že složité tematice DNA nerozumí každý. Jestliže vás zajímá, jak to se změnou DNA opravdu je, začtěte se do zbývajících řádků tohoto článku.

Vzorky krve pacientů zkoumané v laboratoři.

DNA mění všechny vakcíny RNA

Tato poměrně zásadní informace související s následky očkování není pouhým výstřelem do tmy. Dle předložených dat jde primárně o vakcíny označované jako mRNA. Jsou to ty samé vakcíny, které obsahují genetickou informaci a údajně dokáží změnit lidskou DNA. Je to pravda nebo pouze další z konspiračních teorií?

Změna DNA v otázkách a odpovědích

Pojďme se nyní této tematice věnovat trochu podrobněji. Prozradíme Vám například, kdo s touto konspirační teorií přišel první a jaké je vlastně oficiální vyvrácení těchto informací. O celé věci si pak můžete udělat obrázek sami. Vše podstatné naleznete v níže uvedených otázkách a odpovědích.

Kde bylo poprvé zveřejněno video s touto myšlenkou?

Byl to kanál náboženské sekty Organic Christ Generation. O jeho zveřejnění se postaral Ivo Saseka.

Opravdu probíhá změna DNA po očkování?

Výrobci všech mRNA vakcín pochopitelně hovoří o opaku. RNA vakcína údajně žádným způsobem nezasahuje do lidské DNA.

Co tedy obsahuje RNA vakcína?

Je to pouze genetická informace nezbytná k vytvoření hrotového proteinu, jinak označovaného jako spike protein.

Do jakých buněk tedy RNA vakcína vstupuje?

Je to do dendritických buněk, kde je vytvořen onen hrotový protein. Právě ten je charakteristický pro skutečný virus.

K čemu je tedy očkování proti koronaviru?

Slouží k vytvoření imunitní reakce u člověka. Ta je ovšem vyvolána bez opravdové nákazy virem. Tělo si vytvoří imunitu a při případném onemocnění nejsou následky tak výrazné.

Změna DNA – Konspirace nebo pravda?

Pokud jde o změnu DNA, tak do té genetické zasahují pouze retroviry. A jak je oficiálně uváděno, covid-19 ani používané vakcíny něco takového provést nemohou. Není ovšem výjimkou, než koronavirům obecně se to povést může. Otázkou tedy zůstává, kde je pravda? Odhalila náboženská sekta něco, co nemělo být nikdy zveřejněno nebo se jedná o pouhou konspiraci a změna DNA zkrátka není reálná? Na to si musí každý člověk z dostupných a stále se objevujících dat odpovědět sám. Zdrojem informací se staly webové stránky iDnes a Wikipedia.

Publikováno: 03. 12. 2021

Kategorie: zdraví

Autor: JanNovotny

Tagy: DNA | DNK | Ivo Saseka | konspirace | konspirační teorie | očkovaní | replikace | vakcína | vakcíny | změna DNA