Rakovina je nevyléčitelná díky velkému spiknutí

Rakovina se řadí mezi nádorová onemocnění. Nabývat může nejrůznějších podob, a to platí také z pohledu možného napadení lidských orgánů. S touto nemocí se pojí zhoubné a nezhoubné nádory, které se mohou vyskytovat v odlišných částech těla. Tzn., že některé varianty jsou léčitelné, jiné neléčitelné a život ohrožující.

PředmětInformace
Nezhoubné nádoryBenigní
Zhoubné nádoryMalignity
Samozničující nádoryZničené apoptózou
Vzdálená ložiskaMetastáze
Jaké jsou typy rakoviny a jakou mají podobu?

Rakovina je strašákem už hodně dlouhou dobu. Podle konspirátorů jde navíc o zbraň sloužící pro hubení lidí stejně, jako cholera. Pojďme ale začít pěkně popořadě. Prozradíme Vám, jak se taková rakovina projevuje a jaké jsou s ní spojeny konspirační teorie.

Příznaky rakoviny

Rakovina je obvykle spojena s tvorbou nádoru, což je samovolně se rozrůstající soubor buněk. Velice často vzniká v měkkých tkáních, kde je doslova životu nebezpečná. Obecně lze říci, že rakovina v konkrétní fázi zabíjí přibližně polovinu pacientů. Až tak omezené jsou možnosti současného zdravotnictví. Pokud je to však pravda. A jaké jsou příznaky rakoviny?

  • Bolesti
  • Bulky
  • Žloutenka
  • Epilepsie

Při výskytu rakoviny dochází vždy ke zhoršenému fungování napadeného orgánu. Může to být rakovina prsu, slinivky, plic, jater, mozku, kůže, tlustého střeva, děložního čípku, ale i prostaty nebo ledvin. Tento realitně tichý zabiják si jednoduše nevybírá.

Rakovina – Projevy nádorů

S národovým onemocněním souvisí také několik projevů nemoci. Rakovina může mít kupříkladu lokální projevy, které se týkají již zmiňovaného konkrétního místa. Výjimkou však nejsou celkové projevy, kdy rakovina ovlivňuje v podstatě fungování kompletního organismu.

Národové onemocnění může být spjato i s paraneplastickým syndromem, kdy dochází ke spojení mnoha symptomů naráz.

George H., lékař.

Když je tedy u člověka objeveno rakovinotvorné onemocnění, přichází na přetřes posouzení zhoubnosti nádoru a nastavení vhodné léčby. Jenže právě v této oblasti lidstvo podezřele dlouhou dobu pokulhává.

Zdravotní sestřička drží symbol spojený s národovým onemocněním.

Rakovina a s ní spojené mýty

Ještě, než přistoupíme ke skutečným konspiračním teoriím spjatým s rakovinou, zaměříme se nejprve na mýty. Ve své podstatě jde o informace, kterými nás naplňují lékaři a nejrůznější zdravotnická zařízení. Někdy jsou to mýlky, jindy zase pravdy spojené s léčbou rakoviny. Ta je totiž z pohledu konspirátorů naprosto nepochopitelnou záležitostí. Začneme pravdou, a tou jsou způsoby diagnostikování rakoviny, od čehož se odvíjí vše následující.

PředmětInformace
BiochemickéVyšetření krve
CytologickéOdběr vzorku tekutiny
GenetickéZkoumání DNA
BioptickéOdběr vzorku tkáně
Víte, jakým způsobem je diagnostikována rakovina?

Vedle uvedených způsobů odhalení rakoviny existuje také metoda zobrazovací. Ta se realizuje formou rentgenových snímků, kdy dochází k odhalení nemoci.

Nejčastější mýty

První mýtus je spojen s tím, že když budete pozitivně žít, rakovinové onemocnění se Vám vyhne. Tomu tak bohužel nemusí být ve všech případech. I když kvalitní život spojený se zdravou stravou, pohybem a minimem stresu jistě minimalizuje výskyt této nemoci.

Mylná je také myšlenka toho, že existují pouze bolestivé typy rakoviny. O některých z nich nemusíte ani vědět a nebolí. O to horší však mohou mít následky.

Emma W., lékařka.

Pokud budete chodit na pravidelné kontroly k lékaři, bude rakovina odhalena v začátku a hned léčena. Tomu tak bohužel také nemusí být. Komplikovanost rakoviny je značná a mnohé přístroje nejsou až tak mocné. Přesto je prevence v podobě kontrol dobrou cestou.

Rakovina a pokračování nejznámějších mýtů

Mnozí lidé se také mylně domnívají, že právě chirurgické odstranění rakoviny může vést k jejímu rozšíření. Opak je však obvykle pravdou. Odstranění zárodku je jednou z cest, jak rakovinu zastavit. Léčba rakoviny vás zároveň nemusí vyřadit z běžného koloběhu života, i když byste se v takový okamžik měli šetřit podle složitosti onemocnění.

Pravdou není ani to, že na rakovinu dostávají všichni stejný lék. A zrovna tímto posledním mýtem se pomalu ale jistě přesuneme ke konspiračním teoriím. Ty jsou od běžných myšlenek tohoto typu na hony vzdálené.

Lékaři debatující o rakovině se snaží najít vhodný způsob léčby.

Konspirační teorie týkající se rakoviny

Rakovina je častým tématem konspirátorů, kterých je kupodivu poměrně velké množství. Statistiky jsou v tomto směru celkem neúprosné a vypovídají o společnosti mnohé. Z níže uvedené tabulky si o tom můžete udělat strohou představu.

PředmětHodnota
Víra v účinný lékAž ¼ Američanů
Množství lidí na vážkách1 ze 7
Počet typů rakovinyAsi 200 druhů
Největší konspiraceÚčinný lék existuje
Jak je to s konspiračními teoriemi týkajícími se rakoviny?

Ano, poměrně dost velké množství lidí si myslí, že lék na rakovinu skutečně existuje. Jde samozřejmě o konspiraci, která není čímkoliv podložena a má spoustu protichůdných názorů.

Rakovina v rukou konspirátorů

Rakovina je mnohými konspirátory označována, jako skrytá zbraň na lidi. Jedna z konspiračních teorií tvrdí, že toto nádorové onemocnění je využíváno především k omezení rychlého šíření populace. Jednoduše slouží ke snížení počtu lidí. A je pravdou, že v posledních letech došlo k poměrně rapidnímu nárůstu nemocných, a to na celém světě.

Někteří konspirátoři se domnívají, že na rakovinu existuje lék stejně, jako na onemocnění AIDS.

Mark U., lékař.

Pokud si myslíte, že tato konspirace je naprostým nesmyslem, pak pro Vás máme ještě jednu daleko oblíbenější verzi. V jejím případě nejsou obviňovány mocnosti přispívající k šíření nemoci a regulaci populace lidstva, ale farmakologické společnosti.

Za vším stojí výrobci léčiv

Jednou z častých konspiračních teorií je pochopitelně to, že farmakologické společnosti už dávno znají lék na rakovinu. Jen ho prostě nechtějí vypustit mezi lidi. Pro takové giganty by to znamenalo obrovskou ztrátu zisků. Z toho důvodu je lék mezi několika největšími giganty v tomto oboru.

I v tomto případě však vyvstává otázka, zda by někdo byl vůbec schopný a dokázal udržet tak velké tajemství napříč celým světem. Navíc s přihlédnutím k tomu, jak je rakovina celosvětově nebezpečným a ničivým nádorovým onemocněním.

Rakovina je obvykle spojena s řadou laboratorních testů.

Rakovina a její utajená léčba

Do světa konspirací se mimochodem dostal také vědec Royal Raymond Rife, který dokázal vyvinout speciální mikroskop zvětšující všechny viry. Díky tomu snad údajně přišel i na to, jak všechny viry zahubit. Tehdy se psal rok 1920. Od té doby je prý znám způsob, jak se vypořádat s rakovinou. Jenže, vyšší a farmakologické lobby je celou dobu silnější, a proto byly jeho metodu pozvolna umlčeny.

Rakovina v otázkách a odpovědích

Příběh Royala Raymonda Rifa se v případě tohoto nádorového onemocnění jeví jako jeden z nejzajímavějších. Šlo totiž o skutečného vědce a vynálezce, takže zde mají konspirátoři celkem pevný základ. Pokud se o jeho metodě chcete dozvědět více, začtěte se do následujících otázek a odpovědí.

Jakým způsobem byl Royal Raymond Rife schopen zlikvidovat viry?

Využíval k tomu frekvence světla, jejichž kombinace se staly silnou zbraní proti nejrůznějším virům, včetně rakoviny.

Existují nějaké důkazy o jeho úspěších?

Prý v roce 1934 dokázal vyléčit hned několik pacientů s rakovinou, a to dokonce před lékařským výborem.

Jak bylo označováno Rifem vyvinuté zařízení?

Jeho přístroj byl v podstatě takovým ultrafialovým záznějovým mikroskopem. Některé historické informace spjaté s jeho funkčností však nelze ověřit.

Jaké jiné viry údajně uměl vědec zahubit?

Kromě rakoviny to byl například virus chřipky, meningitida, tetanus, opar a mnohé další.

Proč se Rifův vynález nikdy nedostal do povědomí medicíny?

Pokud opravdu existovalo něco tak účinného, bylo by to devastující právě pro farmaceutický trh. Proto měl být vědec svého času údajně umlčen.

Co je pravda a co je konspirace?

Myslet si, že je rakovina velkou zbraní vlád nebo farmakologického průmyslu je asi hodně odvážné. Přesto se budou objevovat nové zprávy a důkazy o tom, že tomu tak skutečně je. Na celou tuto konspiraci si však udělejte závěr sami. Je pravdou, že některé věci kolem rakoviny se pojí s řadou otázek. Informace pro tvorbu článku se čerpají z internetových portálů Wikipedia, TN, WorldwideCancerResearch a Mayoclinic.

Publikováno: 14. 02. 2023

Kategorie: Nemoci

Autor: JanNovotny

Tagy: konspirace | konspirační teorie | lék | léky | nádor | nádorové onemocnění | nádory | nemoc | onemocnění | rakovina