Nový světový řád prý ovlivňuje světovou ekonomiku

Na světě existuje přemíra konspiračních teorií, jakými jsou Oblast 51 a další. My se v tomto článku zaměříme na zkratku WHO neboli New World Order. V překladu to znamená Nový světový řád. Jde o konspirační teorii, která už tu mezi námi nějaký ten čas je a má celkem slušné zastoupení příznivců, a to po celém světě.

Nový světový řad v číslech

Ještě než se pustíme do popisu a rozboru toho, co Nový světový řád káže a co se za touto konspirační teorií skrývá, pojďme se zaměřit na čísla. Na hodnoty a údaje, které se s tímto témat velice úzce pojí. Jde o historická data související s činností této skupiny.

PředmětHodnota
Popularizace teoriePo roce 1993
Financování světových válekZa posledních 200 let
Stojí za útoky z 11. záříAno
Má na svědomí 2. světovou válkuAno
Informace související se tímto světovým řádem.

Tato tabulka naznačuje jen malou ochutnávku této konspirační teorie a prozrazující, že Nový světový řád má tohle všechno na svědomí.

Jak údajně funguje WHO?

Tento světový řád je sdružením, které tvoří především ti nejmocnější lidé světa financující věci ovlivňující světové dějí, potažmo ovládají celou ekonomiku. Nejenom, že způsobili rozpoutání všech světových válek, ale stojí za důmyslně naplánovanými ekonomickými krizemi. Jde o lidi ovlivňující inflaci, jejichž cílem je dosažení jednotné světové měny a podobných věcí.

A kdo je typickým členem uskupení zvaného Nový světový řád? Jsou to primárně vysoce postavení bankéři, obchodníci a lidé z průmyslového odvětví, kteří díky své moci a finančním prostředkům dokáží hýbat světem. Kromě centrálního bankovnictví údajně ovládají i média. Narazit můžete na tvrzení, že WHO mimo jiné spolupracuje také se svobodnými zednáři nebo ilumináty.

Cíle skupiny Nový světový řád

V rámci komplexnosti uvedeme ještě další vize WHO. Není to jen jednotná měna, ale i jediná světová vláda nebo čipování obyvatel. Právě to, co měl způsobit tento světový řád v posledních desítkách let svědčí o tom, že se snaží také redukovat populaci.