Boeing 757 kroužil nad Brnem, kde se zvýšil výskyt koronaviru

Letadla Boeing 757 přepravují nejenom běžné pasažéry, ale také náklad libovolného typu. A tomu tak bylo i nedávno, kdy tento letoun registrovaný na společnost DHL několikrát podezřele kroužil nad Brnem a poté odletěl na místo, odkud vzlétl. Mezi konspirátory to pochopitelně vznáší řadu nejrůznějších otázek a scénářů. Šlo o novodobý chemtrail nebo jen o nemožnost přistát kvůli nevlídnému počasí?

  • Co je to vortexové proudění?
  • Jaké jsou informace o daném letu?
  • Proč letadlo nepřistálo v Brně?
  • Co přišlo po přeletech nad Brnem?
  • A k čemu se přiklání čím dál více lidí?

Boeing 757 vytvořil vortexové proudění

Při pohledu na letovou dráhu letadla Boeing 757 startujícího z německého Lipska se zarazí i naprostý laik. Natož lidé z tohoto oboru, kteří o provozu letadel vědí daleko více. Na letové dráze je patrné kroužení nad Brnem, v rámci něhož dochází ke vzniku tzv. vortexového proudění. Právě vortexový vztlak může vznikat nad velkými městy.

Pokud by z tohoto letounu bylo cokoliv vysypáno do samotného oka vortexu, došlo by k nasátí takových částic. Ty by obratem mířily k zemi a byly rozprášeny v širokém okolí. Vzhledem k tomu, že přelety byly realizovány nad okrajovou částí Brna, postiženo by bylo celé město i s blízké lokality.

Letadlo Boeing 747 je přezdíváno jako Jumbo Jet a vyznačuje se širokotrupou konstrukcí. V nákladním provedení se toho do něj vejde opravdu hodně.

Daniel J., Praha, pilot.

Nepochopitelný přelet Boeingu v číslech

Pojďme si o tomto pozdvižení, které způsobilo poplach nejenom mezi amatérskými fanoušky letectví prozradit něco více. V níže uvedené tabulce je několik číselných údajů spojených právě s tímto tajemným a nevysvětlitelným letem nad Brnem.

PředmětHodnota
Typ letadlaBoeing 757
Výška letu11 278 metrů
Registrační označeníG-BMRJ
Počet obkroužení4
Několik číselných údajů spojených s neobvyklým letem.

Další neobvyklou věcí je to, že letoun Boeing 757 se při údajné snaze o přistání ani nepokusil sletět do nižší nadmořské výšky. Většinu času se pohyboval právě v obrovské výšce 11 278 metrů nad zemí, což samo o sobě vzbuzuje různé otázky.

Boeing 757 několikrát kroužil nad jižní částí Brna.

Vysvětlení společnosti DHL

Po odhalení neobvyklého přeletu letadla Boeing 757 nad Brnem se samozřejmě ozvala i sama společnost DHL, na níž je letoun registrován. Oficiálně nebylo příznivé počasí k přistání, takže pilot se opět navrátil do Lipska. Jde však o informaci, která v mnohých lidech budí další konspirační teorie.

Pojďme si přiblížit ta nejdůležitější fakta

Let nákladního letounu Boeing 757 je bezpochyby hodně zvláštní, na což začíná poukazovat stále více příznivců nejrůznějších teorií spjatých s koronavirem. My se Vám nyní pokusíme odpovědět na ty nejpodstatnější otázky.

Co přišlo po přeletu letounu nad Brnem?

V následujících dnech se zvýšil počet nakažených koronavirem právě s britskou mutací, která byla u poloviny testovaných vzorků.

Jsou takové lety výjimkou?

Bohužel nejsou, a to se netýká pouze České republiky, ale i ostatních větších měst Evropy, potažmo světa, kdy letoun několikrát krouží na městem a vrátí se tam, odkud vzlétl.

Existuje nějaký konkrétní příklad související s koronavirem?

Hodně omílané jsou kmeny v Amazonii, které v podstatě nemají žádný kontakt s lidmi a přesto jsou jejich lidé nakaženi. Vždyť právě nad nimi často krouží nákladní letouny.

Kde je registrovaný tento Boeing 757?

Asi nikoho nepřekvapí, že je to ve Velké Británii.

Nad jakou částí Brna se letadlo pohybovalo?

Boeing 757 kroužil nad jižní částí druhého největšího města v Česku.

Boeing 757 možná přispěl k našemu prvenství

Není se pak čemu divit, že se spousta lidí přiklání k výše prezentovanému názoru. Navíc, když se Česká republika stále více šplhá k prvenství spojenému s vysokým počtem nakažených koronavirem. Je to jenom náhoda a neukázněnost Čechů při dodržování přísných restrikcí nebo se na tom všem co se děje ve světě podílí někdo s vyšší mocí? Třeba jsou to právě vybrané nákladní letouny, které si v hustém leteckém provozu sem tam zakrouží nad nějakou vytipovanou oblastí a vrátí se na místo vzletu s tím, že si toho nikdo nevšimne. Možná už je ale takových podezřelých letů více než dost a může za tím být něco více. To je otázka. Zdroj informací byly webové stránky společnosti American European News, LLC.