Baba Vanga předpověděla řadu politických událostí

Baba Vanga, to je označení pro bulharskou věštkyni předpovídající hodně věcí, které se týkaly nejrůznějších oblastí, včetně politiky. V mnoha případech nešlo o konspirační teorie, jakou je třeba Nový světový řád, ale o proroctví, z nichž mnohá se už naplnila.

  • Narozena 31.1.1911.
  • Zemřela 11.8.1996.
  • Vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova – Gušterova.
  • Uznávaná věštkyně.

Jaká proroctví Baba Vanga předpověděla?

Je pravdou, že Baba Vanga během svého života vyřkla spoustu proroctví, z nichž různá se naplnila. Na druhou stranu tu byla i taková, která se nikdy neuskutečnila. Přesto šlo o velice uznávanou věštkyni v Bulharsku. Ta byla dokonce považována za určitou morální autoritu a svým věštěním si vydělala dostatek peněz. V následujících otázkách a odpovědích můžete vidět, jaké věštby se naplnily a jaké ještě ne.

Jaké politické věštby byly vyřknuty?

Byla to například porážka Třetí říše, vznik Islámského státu nebo smrt Stalina.

Jaké předpovědi se týkají Evropy?

Je to věštba související s Brexitem, ale také koncem Evropy.

Do jaké budoucnosti věštila Baba Vanga?

Některé její věštby se týkají roku 3000. Tou nejvzdálenější věštbou je rok 5079.

Jak přišla Baba Vanga o oči?

Údajně to bylo při silné bouři, kterou sice v dětství přežila, ale oslepla.

Jaké další proroctví je už vyplnilo?

Je to například havárie v Černobylu, útoky na Spojené státy americké 11. září, potopení ponorky Kursk, smrt princezny Diany nebo virus HIV.

Co nás čeká v budoucnosti?

Baba Vanga byla pro mnohé jedince pochopitelně spornou osobou, protože ne každý věřil jejím věštbám a spíše ji označoval za příživnici na daných událostech. Pokud jejím věštbám věříte, možná Vás budou zajímat proroctví vyřčená do let budoucích. Například v roce 2028 lidstvo skutečně pozná vesmír, v roce 2076 se k moci celosvětově vrátí komunistický režim, v roce 2100 lidé vytvoří umělé Slunce a v roce 3005 bude válka na Marsu. Tak co, do jaké kategorie příznivců či odpůrců patříte?