Čárové kódy způsobují rakovinu těla a jsou poselstvím ďábla

Čárové kódy jsou ve své podstatě nedílnou součástí našich životů. Jsme jimi doslova obklopeni. Nachází se na všech výrobcích v obchodech, ve skladech, ale i v kancelářích v rámci evidence majetku a podobně. Bez tohoto identifikátoru bychom si to už asi nikdo nedokázal představit. Víte ale o tom, že s čárovými kódy souvisí také jedna poměrně nemilá konspirační teorie?

  • Prostředek pro automatizovaný sběr dat.
  • Vytištěné pruhy černotiskem.
  • Načítání prostřednictvím čteček.

Čárové kódy a jejich počátek

Na začátku všeho byla myšlenka. Poté přišel patent a samotná výroba a používání čárových kódů. Jestliže chcete znát určitý časový sled událostí a některá důležitá fakta, začtěte se do tabulky prezentované níže.

PředmětHodnota
Myšlenka1949
Patent na čárový kód1952
Code 2/5Použití v roce 1968
UPCAplikován v roce 1973
Základní informace související s prvopočátky čárových kódů.

Patent na čárový kód byl udělen Bernardu Silverovi a Normanu Josephu Woodlandovi. Postupem času se začaly používat nejrůznější kódy, mezi které patří Code 3/9, EAN, Code 11, Code 128 a Code 93.

Tím nejpoužívanějším čárovým kódem na světě je EAN využívaný od roku 1976. Třináctimístní kód najdete skoro na každém výrobku.

Martin S., Praha, prodejce elektroniky.

Čtečka čárového kódu

Nejsou to pochopitelně jenom čárové kódy, o kterých je třeba se zmínit. Ty jsou asi pro mnoho lidí nic neříkající směsicí čar a čísel. Za nimi se však skrývá mnohé. Jde o jedinečný identifikátor prozrazující řadu podstatných informací. Například to, z jaké země výrobek pochází, jaké je jeho číslo, zařazení a podobné věci.

Aby bylo možné tyto informace z čárového kódu vyčíst, je zapotřebí čtecí zařízení. A právě to představují čtečky čárových kódů. Snímače nebo chcete-li skenery dokáží načtené informace převést a zobrazit v příslušném softwaru. Čárové kódy přepošlou do počítače, tabletu či kamkoliv jinam.

Někteří jsou naopak schopni vytetovat si čárový kód na záda.

Čárové kódy a konspirace

To by ovšem nebyl divoký svět konspirací, aby se některé z nich netýkaly ani tak běžné věci, jakou jsou čárové kódy. Prozradit Vám můžeme to, že následující řádky budou pojednávat o konspiracích souvisejících s onemocněním rakovinou nebo o samotném satanismu. Hlavní roli bude hrát právě čárový kód.

Získejte odpovědi na otázky

Jedna z největších konspiračních teorií spojená s čárovými kódy se týká jejich škodlivosti. Kódy tohoto typu údajně poškozují lidské zdraví a mohou způsobovat rakovinu a ostatní zdravotní komplikace. Třeba jako geneticky modifikované potraviny. O čárových kódech se více rozepíšeme prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

V čem spočívá nebezpečí kódů?

Ty mohou při dlouhodobém působení na člověka způsobovat psychické obtíže, které vyústí například projevem rakoviny.

Co je hlavní spouštěčem?

Je to směsice kódů a čar. Navíc skenery, které pípnou zboží na pokladně údajně aktivují špatné energie čárových kódů. Pak dochází k negativnímu působení na lidský organismus.

Jsou tyto informace nějak podloženy?

Konspirátoři přišli s několika studiemi, z nich některé prý překládají i fakt a pokusy na lidech. Dá se jim ale věřit?

Jak souvisí čárové kódy s ďáblem?

Právě EAN kód má několik protažených čar. Ty jsou přirovnávány k číslům „666“. To je symbolika ďábla, antikrista a číslo šelmy.

Hrozí čárové kódy posedlostí ďáblem?

Podle některých konspiračních teorií k tomu může docházet. Kódy jsou pak schopni snižovat životní energii a vitalitu člověka.

Čárové kódy a realita

Ti, kdo zbrojí proti čárovému kódu mají na výše uvedené problémy jeden praktický a údajně osvědčený recept. Stačí vzít černý fix a čárový kód přeškrtnout. Tím se přeruší negativní energie vyzařující z čísel a čar. Pak se stanou kódy naprosto neškodné. Tato konspirace týkající se čárových kódů není pouze světovou záležitostí. Také v České republice se našla velká spousta konspirátorů, kteří podobným informacím naplno věří a šíří je dál. Skutečně si myslíte, že čárový kód je skrytým zlem zabíjejícím lidi a přinášejícím neštěstí? Zdrojem informací se staly webové stránky Wikipedia, G.cz, 24Zprávy a EuroZprávy.

Publikováno: 15. 12. 2021

Kategorie: Zdraví